Teenuse kasutamiseks logi palun sisse

DigiLegali keskkonda sisenemisel nõustud teenusetingimustega.
Lepingute loomiseks logi palun sisse oma Facebooki või Google’i konto kaudu.

DigiLegal ei saa ligipääsu teie kontole, meile saadetakse vaid teie e-posti aadress isiku tuvastamiseks.

Meist

Kvaliteetsete lepingute saamiseks ei pea enam pöörduma advokaadibüroo või juristi poole, kus lepingu koostamise maksumus võib ulatuda sadadesse või isegi tuhandetesse eurodesse. Selle asemel, et maksta kõrget hinda lihtsalt lepingupõhjade täitmise eest, pakub DigiLegal tasuta või kuni paarikümne euro eest lahenduse, kus sama asi toimib automatiseeritult arvutisüsteemi poolt.

DigiLegal on järgmise põlvkonna õigusabikeskkond ja lepingute koostamise rakendus, mis aitab vormistada kiiresti, mugavalt ja turvaliselt teile vajalikud lepingud. Süsteem koostab dokumendi, mida saab koheselt printida, edasi saata, salvestada ja/või tõlkida erinevatesse keeltesse.

Intervjuu, valikute tegemine ja andmete sisestamine võtab keskmiselt 10-15 minutit aega, leping ja selle tõlge valmivad seejärel hetkega. Vastavalt valikvastustele komplekteerib süsteem lepingusse sobilikud sätted, hoolitsedes selle eest, et kokku ei satuks lubamatuid ega omavahel vastuolus olevaid punkte. DigiLegal salvestab koostamisel oleva lepingupõhja või valmis lepingud ning võimaldab neid hiljem kasutada, muuta ja täiendada. Rakenduse kasutamine on lihtne ning valikute tegemine toetatud juuresolevate selgituste ja näidetega.

Intervjuu vormis esitatavad küsimused ja valikvastused on koostatud vandeadvokaadi ja tunnustatud juristide poolt. Lepingud on kooskõlas kehtivate seaduste, kohtupraktika ning enamlevinud äritavaga. DigiLegali meeskond tagab lepingusätete uuendamise seadusandluse ja kohtupraktika muutumisel. Tahame olla kaasaegne, õiguskindel, kiire ja läbipaistev vahend teie õiguste kaitsmiseks lepingute koostamisel ja teie kulude optimeerimiseks. Lisaks kõrgele lepingute kvaliteedile tagame igakülgselt andmete turvalisuse – kõik sisestatavad andmed on konfidentsiaalsed ja kättesaadavad üksnes kliendile endale.

Tule katseta kaasaegset lepingute koostamist ning võta DigiLegal oma igapäevaseks lepinguvormistajaks!

Digilegali kasutamiseks pead nõustuma teenusetingimustega ning süsteemi sisse logima.