Meie inimesed

PEETER P. MÕTSKÜLA

Peeter on diplomeeritud majandusinsener (TTÜ 2000) ja õigusteaduse magister (TÜ 2009). IT-valdkonnas on Peeter tegutsenud rohkem kui veerand sajandit; õigusteaduse juurde on teda toonud nii akadeemiline huvi kui praktiline vajadus. Peeter usub ideede taaskasutusse — nii nagu pole mõtet sama ratast ikka ja jälle uuesti leiutada, on ka põhjalikult läbimõeldud lepingut võimalik vaid väikeste muudatustega üha uute tehingute juures kasutada.

SANDER KAUS

Sander on Tallinna Tehnikaülikooli majandusmagister, Tartu Ülikooli õigusteaduste magister ja kiitusega lõpetanud Oxfordi ülikooli. Tema kirg on teadmusmajandus, ettevõtlus, innovatsioon ja nende tervikuks ühendamine. Sander on korduvalt kogenud, et õigus on raskesti kättesaadav, kallis, ebaõiglane ja ei loo väärtust. Õigus peaks olema vahend, mis parandab ühiskonna toimimist ja lihtsustab igaühe elukorraldust. DigiLegal on samm lähemale selle visiooni täitmisel.

KRISTJAN TAMM

Kristjan on vandeadvokaat, omab bakalaureuse kraadi tsiviilehituses ja magistrikraadi õigusteaduses. Kristjan on tegelenud õigusnõustamisega enam kui 12 aastat ja on spetsialiseerunud kohtuvaidlustele ning ehitus- ja kinnisvaraga seotud nõustamisele. Lisaks advokaaditööle tegutseb Kristjan Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas ehitus- ja planeerimisõiguse õppejõuna. Kristjan on veendunud, et lähiaastatel toimub IT läbimurre ka õigusnõustamises ja infotehnoloogiliste lahenduste abil muutub teatud valdkondades õigusabi senisest oluliselt kättesaadavamaks ja odavamaks.